Kovová šatní skříň W320 St - 2 oddíly

Kovová šatní skříň W320 St - 2 oddíly

Tip Akce

Svařovaná šatní skříň z kvalitního ocelového plechu lakovaného práškovou technologií. Šířka oddílu 300 mm. V základním provedení s rozvorovým zámkem a otočným uzávěrem pro visací zámek.

Naše cena bez DPH:
2 140 Kč

Našli jste zboží jinde levněji? Napište nám kde a my Vám uděláme lepší nabídku.


Toto zboží nabízíme ve více variantách:


ks
Běžná cena bez DPH:
2 600,00 Kč
Sleva:
18%
Dostupnost:
K dodání do 14 dnů
Katalogové číslo:
W320St
Záruka:
2 rokyPopis zboží

Těmito skříňkami se funkčně a esteticky vybaví vaše šatny, sociální místnosti škol, sportovních hal, fitnes klubů, aquaparků, apod.  Kovová šatní skříň  je vyrobena z ocelového plechu tloušťky 0,5  mm a kvalitně chráněna před korozí. Je vybavena  policí s věšákem, zrcátkem a dveřními háčky. Vnitřní čepy ochraňují před vypáčením. V základní varianty s rozvorovým zámkem.Ventilační otvory ve dveřích umožňují správnou cirkulaci vzduchu mezi skříňkou a místností. Má hygienický certifikát a certifikáto shodě. Povrchová úprava je provedena ekologickými práškovými barvami. Můžeme nabídnout také skříňě z nerezu, galvanizované oceli, nebo odolné kyselinám.   Tato řada je dostupná v různých šířkách - 300,400,600,800,900, 1200 mm Bez nožek na soklu výška 1800mm, na nožkách 1940 mm. Info a ceny na dotaz.

Kovové šatní skříně mají odlehčenou konstrukci a jsou vyrobené z ocelového plechu s výztuhami zajišťujícími dobrou stabilitu. Skříně se skládají ze dvou samostatně uzamykatelných oddílů. Dvířka jsou perforována pro optimální ventilaci. Uzamykání - otočný uzávěr pro visací zámek.

Parametry

Parametr Popis
Výška 1800mm
Šířka 600mm
Hloubka 500mm