Kožené židle a křesla

Seřadit


 • Kancelářské křeslo Flipper

  Kancelářské křeslo Flipper s čalouněním ze syntetické kůže nabízí líbivý design. O pohodlí se starají plastové područky a houpací mechanismus s nastavením síly protiváhy podle tělesné hmotnosti s možností aretace v základní poloze. Stabilitu zaručuje plastový kříž a kolečka vhodná pro měkké povrchy. Výšku sedu lze regulovat pomocí plynového pístu.
  Naše cena bez DPH: 2 689 Kč
   
   
 • Kancelářské křeslo Vali

  Moderní kancelářské křeslo čalouněno pravou kvalitní kůží poskytne uživateli maximum pohodlí díky ergonomicky tvarovanému opěráku a polstrovaným područkám. Zadní a spodní strana je potažena umělou kůží. Dobrou stabilitu konstrukce zaručuje pětiramenný chromovaný kříž. Houpací mechanismus lze nastavit dle individuální hmotnosti sedícího a může se zajistit v základní poloze. Nastavení výšky sedu je realizováno plynovým pístem.
  Naše cena bez DPH: 5 189 Kč
   
   
 • Kancelářské křeslo Lack

  Pohodlné kancelářské křeslo čalouněno pravou kůží poskytne uživateli maximum pohodlí díky ergonomicky tvarovanému opěráku s hlavovou opěrkou. Křeslo je opatřeno polstrovanými područkami pro větší pohodlí. Zadní a spodní strana jsou potaženy umělou kůží.
  Naše cena bez DPH: 5 529 Kč
   
   
E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Kontakt

Zlattnerová Blanka - Nábytek

b.zlattnerova Zavinac inextcz Tecka cz

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží