CUBIC

STOLY CUBIC

Charakteristickým znakem stolové řady CUBIC je využití jedinečnosti pravých úhlů a to jak v konstrukci stolů, tak i v sestavování kombinací pracovních míst. Samonosná rámová podnož je sestavena z ocelových profilů 40x40 mm bez vnějších viditelných konstrukčních spojů. Konstrukce podnože vylučuje prohýbání stolové desky a zároveň působí velmi čistým a elegantním dojmem. Nohy jsou opatřeny rektifikačními šrouby sloužícími k vyrovnání nerovností podlahy, jejich povrchová úprava je vypalovaná prášková barva RAL 9006 stříbrná.

Stolová deska CUBIC je z LTD tl. 18 mm s ABS hranou 2 mm.  Barevné provedení lze volit ze standardní skupiny dekorů v nabídce, případně nestandardní skupiny nabízené speciálně pro nábytkovou řadu CUBIC.

Bezesporu nejvyšší výhodou této stolové řady je její schopnost vytvářet neomezené řady a napojení při použití minimálního počtu nohou a zachování tak co největšího pracovního místa pod stolem.

Stoly Cubic mohou být doplněny stolovými paravány navrženými speciálně pro tuto řadu, vyhotovenými ze stejných profilů a schopnými nést úložné plochy, které rozšiřují pracovní místo uživatele. Při požadavku na prokabelení stolů je lze použít doplňkový sortiment, ve kterém naleznete vertikální svody kabelů, kabelové kanály, PC nosiče, kabelové průchodky nebo datové zásuvky.

Stolovou řadu CUBIC ideálně doplňuje řada kancelářských skříní a kontejnerů SPECIAL, navržená ve stejném duchu jako stoly. Použít však lze i skříně a kontejnery z řad ECONOMIC, STANDARD či RAZ DVA.

Využití kancelářských stolů CUBIC je velmi univerzální. Stoly jsou hojně dodávány do kanceláří a ředitelen, ideální jsou však i laboratoří a všude tam, kde je třeba použít dlouhé stolové řady při zachování vzdušného a elegantního dojmu. Uplatnění nalézají i jídelnách a konferenčních místnostech.Toto oddělení je prázdné.

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Kontakt

Zlattnerová Blanka - Nábytek

b.zlattnerova Zavinac inextcz Tecka cz

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží